| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| Αξεσουάρ | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |
| COem επιτρεπόμενος | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| υλικό | Επενδύσεις |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Κυλίνδρων τύπων κιγκλιδώματα 600*300 βαρκών ρυμουλκών που προσαρμόζονται λαστιχένια για το τόξο σκαφ |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος | Κυλινδρικός |
| Διάρκεια ζωής | 18-20 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 αποβάθρα κιγκλιδωμάτων STS Yokohama προδιαγραφών που επιπλέει τον τύπο CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Πρότυπα | ISO9001, ISO17357 |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV SGS/ABS |
| Όνομα προϊόντων | COem υπηρεσιών αψίδων λαστιχένιο κιγκλιδωμάτων φορμάροντας κιγκλίδωμα γήρανσης συνήθειας βαρέων καθη |
|---|---|
| Υλικό | Αντι γήρανση NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V800 |
| Χρώμα | Ruquirement πελάτη |
| Μέγεθος | Ruquirement πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Κυλινδρικό θαλάσσιο λάστιχο γήρανσης κιγκλιδωμάτων επικυρωμένο PIANC D1000 εναντίον της σύγκρουσης α |
|---|---|
| Υλικό | Έξοχο ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1000D |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | Γραφείων επικυρωμένο Veritas κυλίνδρων κιγκλιδωμάτων D1300 φυσικό λάστιχο προφυλακτήρων 100% αποβαθρ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Τύπος | Κιγκλίδωμα ροδών |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | 2.0*3.5M πνευματικά επιπλέοντα κιγκλιδώματα πρόσδεσης κιγκλιδωμάτων ISO17357 τυποποιημένα |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |