| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικά θαλάσσια θαλάσσια αποβάθρα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 75-1000 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κίνα Κυλινδρικές φτερούγες ρυμουλκούμενα ελαστικά φτερούγες ρυμουλκούμενα προφυλακτήρες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D600 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνητά ελαστικά ρυμουλκούμενων ρυμουλκούμενων κυλινδρικών ρυμουλκούμενων ρυμουλκούμενων |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D600 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| Ονομασία προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| χαρακτηριστικό | Υψηλής απόδοσης |
| Πιστοποιητικά | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απορρόφηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση πλοίου |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Όνομα προϊόντων | 3.3*6.5M Yokohama βαλβίδα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων ISO 173571:2014 επικυρωμένη για STS |
|---|---|
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικό στη θερμότητα φιλικό φυσικό λάστιχο 300H Eco κιγκλιδωμάτων αψίδων λαστιχένιο για την αποβά |
|---|---|
| Τύπος | Αψίδα Β τύπος |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Πυκνότητα | 1.35~2.0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | COem ή ODM |