| Όνομα προϊόντων | 3.3*6.5M πνευματική βαλβίδα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων ISO 173571:2014 πιστοποιημένη για STS |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357 |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV SGS/ABS |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένο σχήμα 600H ασφάλειας υλικών κιγκλιδωμάτων NR κώνων λαστιχένιο εναντίον της σύγκρουσης |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Μορφή | Τύπος κώνων |
| Ύψος | 500H-2000H |
| Θερμοκρασία | -40°C-120°C |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένο τόξο κιγκλιδωμάτων κιγκλιδωμάτων W βαρκών ρυμουλκών τύπων W και αυστηρό φυσικό λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο, NR, NBR, SBR |
| Τύπος | Κιγκλίδωμα βαρκών W ρυμουλκών |
| Ύψος | 200mm450mm |
| Μήκος | 2000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνικές συσκευές για την κατασκευή ελαστικών κυψελών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1000H |
| Υψόμετρο | 5003000mm |
| Τύπος | Τύπος σταθερού κυττάρου |
| Ονομασία προϊόντος | Πίνακες ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής πυκνότητας NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1700H |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Επέκταση | ≥300% |
| Σκληρότητα | 20-90 ακτή-α ή IRHD |
|---|---|
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Λειτουργία | Σφυρίχτρα |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Οργανωτής κατασκευής | Καλώς ήρθατε. |
| Ονομασία του προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Ειδικότητα | Υψηλής ποιότητας υλικά |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | -40°C~300°C |