| Όνομα προϊόντων | Τα λαστιχένια κιγκλιδώματα τύπων Δ πρόσδεσης ασφάλειας χρησιμεύουν ως οι μεγάλοι προφυλακτήρες βαρκώ |
|---|---|
| Ύφος | Τύπος μορφής Δ |
| Σκληρότητα | 66 ShoreA |
| Θερμοκρασία εργασίας | -60~350℃ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένη PIANC2002 προσόρμιση λιμένων πιστοποιητικών ABS κιγκλιδωμάτων 900H κώνων λαστιχένια |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, SBR, NBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-CRF900H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | 100% πρότυπα κιγκλιδωμάτων PIANC2002 βαρκών ρυμουλκών κιγκλιδωμάτων κλειδαροτρυπών φυσικού λάστιχου |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | Βάρκα ρυμουλκών τύπων κλειδαροτρυπών |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | PIANC τόξο τύπων κιγκλιδωμάτων K350 βαρκών ρυμουλκών κιγκλιδωμάτων κλειδαροτρυπών προδιαγραφών & αυσ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, SBR, NBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-K350H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | ISO 17357 λαστιχένιος λιμένας STS αποβαθρών προτύπων ατμοσφαιρικής ποιότητας κιγκλιδωμάτων Yokohama |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πιστοποίηση | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικοί φτερωτήρες |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 100mm 1200mm |
| Διάρκεια | Όπως απαιτείται |
| Ενίσχυση | Υψηλής ποιότητας NR, NBR, SR, CR |
| Ονομασία προϊόντος | Ναυτική Ασφάλεια Φυσική OEM κυλινδρική ελαστική αποβάθρα για την προστασία πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Διάμετρος | 100mm 1200mm |
| Διάρκεια | Όπως απαιτείται |
| Ενισχύσεις | Υψηλής ποιότητας NR, NBR, SR, CR |
| Ονομασία προϊόντος | Μπεστ σέλερ Φεντερς ρυμουλκούμενου σκάφους Φεντερς ρυμουλκούμενου σκάφους |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, Γκρι... κ.λπ |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 Shore A |
| Σφιχτότητα | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Ονομασία προϊόντος | Προστατέψτε αποτελεσματικά το ρυμουλκούμενο σας με ρυμουλκούμενα και προφυλακτήρες ρυμουλκούμενων Do |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, Γκρι... κ.λπ |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 Shore A |
| Σφιχτότητα | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Features | High Strength and Durable Construction, Advanced Roller Technology, Customizable Design Options, Low Maintenance Design |
|---|---|
| Maximum Deflection | 125mm-520mm |
| Rubber Specification | ASTM D2000, SAE J200 |
| Capacity | 10T-40T |
| Advantages | Unparalleled Manufacturing Experience, State of the Art Production Facilities, Innovative Design Capabilities, Rigorous Quality Control Processes |