| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένο τόξο κιγκλιδωμάτων κιγκλιδωμάτων W βαρκών ρυμουλκών τύπων W και αυστηρό φυσικό λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο, NR, NBR, SBR |
| Τύπος | Κιγκλίδωμα βαρκών W ρυμουλκών |
| Ύψος | 200mm450mm |
| Μήκος | 2000mm |
| Όνομα προϊόντων | Καλός κουράς δύναμης θαλάσσιος προσορμίζοντας προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών κιγκλιδωμάτων PIANC200 |
|---|---|
| Μέρος | Ναυτικό, προφυλακτήρας, αποβάθρα |
| προδιαγραφές | Df-V800H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υψηλή ακρίβεια | 0.01mm |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσια σκαφών προστασία σκαφών βαρκών κιγκλιδωμάτων ISO 17357 Yokohama λαστιχένια |
|---|---|
| Υλικό | NR, SR, NBR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιημένος για το σκάφος και την αποβάθρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομασία του προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο ασφάλειας | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εφαρμογή | Από πλοίο σε πλοίο, αποβάθρα |
| Όνομα προϊόντων | C1300H ναυτικές βιομηχανικές PIANC2002 κώνων λαστιχένιες προδιαγραφές κιγκλιδωμάτων για τη βάρκα απο |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Κατηγορία | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Όνομα προϊόντων | Κυλινδρικό θαλάσσιο λάστιχο γήρανσης κιγκλιδωμάτων επικυρωμένο PIANC D1000 εναντίον της σύγκρουσης α |
|---|---|
| Υλικό | Έξοχο ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1000D |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | OEM/ODM επικυρωμένη PIANC2002 συνήθεια κιγκλιδωμάτων κυλίνδρων υπηρεσιών που φορμάρει τη βαρέων καθη |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Κατηγορία | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυλίνδρων |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 & τυποποιημένα Yokohama κιγκλιδώματα 3.3*6.5M τύπος 50kPa PIANC2002 CTN |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο NR |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Πιστοποιητικό | ABS LR BV TUV ISO CCS |
| Όνομα προϊόντων | Κυλινδρική θαλάσσια τυποποιημένη οικονομική υψηλής ενέργειας απορρόφηση κιγκλιδωμάτων PIANC2002 |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | 20-90 ακτή-α ή IRHD |
| Δείγματα | Ελεύθερα παρεχόμενος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Waterpoof/ακτίνα-απόδειξη/αντι γήρανση |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχο θαλάσσιο λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων με την ασφάλεια αποβαθρών εξαρτημάτων για την προσόρμι |
|---|---|
| Υλικό | Άριστο φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1150H |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα |