| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | -40°C~300°C |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Αριθμό μοντέλου | HM-CMF58 |
| πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Αιτήσεις | Τερματικός σταθμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| Αξεσουάρ | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |
| COem επιτρεπόμενος | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Υψος | 400 έως 3000 MM |
| COem επιτρεπόμενος | Ναί |
| Χρήση | Σκάφος, αποβάθρα, λιμάνι, λιμάνι, προβλήτα |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| υλικό | Επενδύσεις |
| Εφαρμογές | Προστασία πλοίων αποβάθρας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σκληρότητα | 30-90 Shore |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικά κιγκλιδώματα iso17357-1: 2014 οδηγός 3.3*6.5M φραγμός 50kPa αέρα τύπων CTN |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Πιστοποιητικό | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικό χρήσης κλειστό η Eva κυττάρων γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα αφρού κιγκλιδωμάτων επιπλέον |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός της EVA, πολυουρεθάνιο, νάυλον σκοινιά |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.0*3.5M |
| Τεχνολογία | Φόρμα και εξώθηση |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |