| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Ύψος | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικοί φτερωτήρες |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 100mm 1200mm |
| Διάρκεια | Όπως απαιτείται |
| Ενίσχυση | Υψηλής ποιότητας NR, NBR, SR, CR |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολες εγκατάσταση και συντήρηση |
|---|---|
| Τύπος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Προστασία από τις συγκρούσεις, αντοχή |
|---|---|
| Τύπος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής απόδοσης φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολεμικές φτερούγες για πλοία Αντισυγκρούσεις Ρολεμικές φτερούγες από καουτσούκ για πόντον |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Τύπος | Επικεφαλίδα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Ανθεκτικοί θαλάσσιοι κυλινδρικοί φτερωτήρες αποβάθρας PIANC2002 Πρότυπο για σκάφη |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ φυσικό, NBR, Σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Τύπος | Εγκατασταθείσα τροχιά |
| Εγκατάσταση | Εκθέσιμες γωνίες |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Ονομασία προϊόντος | D3.3*L6.5m Υποβρύχια φτερούγα Υδροαλυσίδα Πνευματική φτερούγα από καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357, ISO9001 |
| Μέγεθος | 4.5*12.0M |
| Αρχική πίεση | 50 kPa |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |