| Ονομασία προϊόντος | Λαστιχένιο ναυτικό κιγκλιδωμάτων κώνων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Ύψος | 500 mm έως 2000 mm |
| Δύναμη αντίδρασης | 52KN-5750KN |
| Ονομασία προϊόντος | Φτερούγες από καουτσούκ για πλοία για βαριά οχήματα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες για την προστασία από συγκρούσεις |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 50 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φεντέρ Αειφόρος κατασκευή Ναυτικά φεντερ πάνελ Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 100 mm έως 3000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |