| Όνομα προϊόντων | Σκάφος - - σκαφών επιπλέον κιγκλίδωμα αποβαθρών βαρκών κιγκλιδωμάτων Yokohama λαστιχένιο με το ελαστ |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρήση | STS, αποβάθρα, λιμένας, αποβάθρα |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| πίεση | 50kPa, 80kPa |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Υλικό | λάστιχο |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία, συσκευασία πλαισίων, συσκευασία παλετών |
| Συντήρηση | Χαμηλός |
| Εκτατή δύναμη | Υψηλός |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Συντήρηση | χαμηλός |
| Χημική αντίσταση | Υψηλός |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών Yokohama πνευματικό |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μήκος | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πίεση εργασίας | 50KPa ή 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | Το θαλάσσιο σκαφών σκαφών κιγκλίδωμα φυσικού λάστιχου Yokohama πνευματικό με τις ρόδες και οι αλυσίδ |
|---|---|
| Διάμετρος | 500mm - 4,500mm |
| Μήκος | 1,000mm - 12,000mm |
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Ονομασία προϊόντος | Πυρηνική αφρόκρεμα γεμάτη πλωτή πλωτή ατμοσφαιρική προστασία |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Μέρος | Πλακέτες από αφρό |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Ονομασία προϊόντος | Διαρκής Απορρόφηση Ενέργειας PIANC 600*1200 Ελαστικοί κυλινδρικοί θαλάσσιοι φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | NR |
| Εσωτερική διάμετρος | 75-1000 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90° ακτή Α |
| Χαρακτηριστικά | Προστασία από τις συγκρούσεις, αντοχή |
|---|---|
| Τύπος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| υλικό | Υψηλής απόδοσης φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |