| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | EVA και πολυουρεθάνη |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 2.0*3.5m |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ενίσχυση | Σπειροειδές σύρμα υψηλής ελαστικότητας |
| Επιφάνεια | Ομαλός |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια μαξιλαριών θαλάσσιων, ωκεανών Στερεό PU πολυαιθυλένιο από καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, πολυουρεθάνιο |
| Τύπος | Αεροπορικά φτερά |
| Μέρος | προφυλακτήρας αποβάθρας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Χαρακτηριστικά | Άριστη αντίσταση αντίκτυπου |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικός φτερωτήρας τύπου V |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Φερεφόρος Φόμι Φεντερ Ελαφρύ Φόμι Κουσούν Φεντερ Φουσκωτός Φόμι Φρουρός |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Εφαρμογή | θαλάσσια |
|---|---|
| Επιφάνεια | Γλυκό |
| Σχήμα | Σχήμα V |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | Όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
| Υψόμετρο | 400 έως 3000 MM |
| Πιστοποίηση | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Αξεσουάρ | Μπροστά πάνελ, Face Pad, αλυσίδα.. |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Όνομα προϊόντων | Αψίδα Β λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διαδικασία παραγωγής | Σχήμα, κοπή |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Μήκος | 1000mm3500mm |