| Ονομασία προϊόντος | Προστατέψτε αποτελεσματικά το ρυμουλκούμενο σας με ρυμουλκούμενα και προφυλακτήρες ρυμουλκούμενων Do |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, Γκρι... κ.λπ |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 Shore A |
| Σφιχτότητα | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Λογότυπο | Αποδέχομαι το προσαρμοσμένο λογότυπο |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλής αντοχής |
| Επιφάνεια | Λεπτό ή μοτίβο |
| Οργανωτής κατασκευής | Καλωσορίσατε. |
| Μέθοδος παραγωγής | βουλκανισμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής αντοχής κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες για αποτελεσματικές λειτουργίες αγκυροβολίας |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Ονομασία προϊόντος | Ευέλικτη εγκατάσταση ΠΙΑΝΚ Στυπαίο Φέντερ τύπου W Φέντερ ρυμουλκούμενου σκάφους με ράβδους καθοδήγησ |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ φυσικό, NBR, Σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-W450 |
| Τύπος | Τύπος W |
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Ονομασία προϊόντος | Κίνα Κυλινδρικές φτερούγες ρυμουλκούμενα ελαστικά φτερούγες ρυμουλκούμενα προφυλακτήρες |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D600 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Ονομασία προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Διάμετρος | 0.5 ~ 4.5m |