| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Πίεση ριπής | 75-105 φραγμός |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος | 2.5mm25mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Το SR, λειαίνει |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-80℃ |
| Πίεση εργασίας | 15-21 φραγμός |
| Ονομασία του προϊόντος | 2500x5000mm Υποβρύχια φτερούγα κάθετα φουσκωτά φτερούγα πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357, ISO9001 |
| Μέγεθος | 4.5*12.0M |
| Αρχική πίεση | 50 kPa |
| Όνομα προϊόντων | Χαμηλή τιμή υψηλή - ποιοτικό να επιπλεύσει πρότυπα του ISO κάλυψης πολυουρεθάνιου κιγκλιδωμάτων αφρο |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| Ενίσχυση | Ύφασμα από νάιλον κορδόνι |
| Κάλυψη | Πολυουρεθάνιο, PU |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | να επιπλεύσει 2.5*4.0M αφρού κλειστή κιγκλίδωμα κυττάρων αφρού ελαστικότητα ασφάλειας Eco φιλική |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.5*4.0M |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| COem | Υποστηριγμένος |
| Όνομα προϊόντων | Η υψηλής ενέργειας απορρόφηση των πνευματικών κιγκλιδωμάτων Yokohama για το σκάφος - - στέλνει την π |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Ανοχή | ±2% |
| Βαθμός | Υψηλός - ποιότητα |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| αποτελεσματικό μήκος | 1 έως 6,5 μέτρα |
| layers | 5~10 layers |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Όνομα προϊόντων | 2000x3500 επιπλέουσα κάλυψη πολυουρεθάνιου αφρού κυττάρων αφρού κλειστή κιγκλίδωμα ζωηρόχρωμη |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2000x3500 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | τυποποιημένη HDG 3.3m*6.5m θαλάσσια επιπλέουσα γεμισμένη αφρός φλάντζα κιγκλιδωμάτων ISO9001 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-3.3m*6.5m |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| Προδιαγραφές | ΔΙΑ 0,5m-4,5m, L 0,7m-9m/Εξατομικευμένο |
|---|---|
| Διάμετρος | 2500 χιλιοστά |
| Ενισχύσεις | Δαχτυλίδι από νάιλον |
| Σκληρότητα | 50±10 Ακτή Α ή κατά αίτηση του πελάτη |
| Η θερμική αγωγικότητα | =<0.034 |