| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 τυποποιημένος υποβρύχιος προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών τύπων κιγκλιδωμάτων Hydrop |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Μέγεθος | D*L--2.5*5.5M |
| Πίεση εργασίας | 50kPa |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής ποιότητας Φέρματα Τύπου D Φέρματα Ασφάλειας Ωκεανού Φέρματα Δεφλέκτες κύματος Φέρματα καουτσο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D300H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | Marine Foam Filled Fender Dia 1500mm*3000mm PU EVA Closed Cell For Dock |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός PU υψηλής πυκνότητας, Δέρμα πολυουρεθάνης |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Πιστοποιητικό | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Ονομασία προϊόντος | ISO17357 Υποβρύχιο φτερωτή συσκευή τύπου γροθιάς Πνευματικό φτερωτή συσκευή |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357, ISO9001 |
| Μέγεθος | 4.5*12.0M |
| Αρχική πίεση | 50 kPa |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Όνομα προϊόντων | PIANC&ISO τυποποιημένη κυλινδρική θαλάσσια ζωή υπηρεσιών κιγκλιδωμάτων βαρέων καθηκόντων μακριά για |
|---|---|
| Υλικό | Άριστο φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1200 |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα (ο Μαύρος και το γκρι είναι πιό popupar) |
| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει προστασίας απομονωτών αποβαθρών προσόρμιση λιμένων πιστοποιητικών ABS κιγκλιδωμάτων D3 |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Μορφή | Κυλινδρικός |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm9000mm |
| Όνομα προϊόντων | Γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα ζωηρόχρωμα 2.0*3.5m ISO9001 της EVA χονδρικής τιμής που πιστοποιούνται γι |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Σκληρότητα | 75-95 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα μαξιλαριών για σκαφών το ελλιμενίζοντας κιγκλίδωμα πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός της EVA, πολυουρεθάνιο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2000mm*3500mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες Σύστηματα φτερούγων πλοίων και φορτηγών πλοίων |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |