| Όνομα προϊόντων | Επιπλέον κιγκλίδωμα 2.0*3.5M αφρού κάλυψης πολυουρεθάνιου θαλάσσια ασφάλεια για το λιμένα αποβαθρών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-FF2.0*3.5M |
| Υλικό | Κλειστοί αφρός + πολυουρεθάνιο κυττάρων |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm9000mm |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο κιγκλίδωμα 2.5*5.5M αφρού αποβαθρών επιπλέον βιομηχανική ενέργεια - απορροφώντας μαύρο χρώμ |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.5*5.5M |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | 75-95 ακτή Α |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα EVA |
| Αριθμό μοντέλου | DF-1200mm*2000mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
|---|---|
| Πλάτος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/άσπρος/όπως απαιτείται |
| Πάχος | Όπως απαιτείται |
| Ονομασία προϊόντος | Μπεστ σέλερ Φεντερς ρυμουλκούμενου σκάφους Φεντερς ρυμουλκούμενου σκάφους |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, Γκρι... κ.λπ |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 Shore A |
| Σφιχτότητα | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Αιτήσεις | Τερματικός σταθμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Application | Dock |
| Όνομα προϊόντων | Κιγκλιδώματα iso17357-1 Yokohama: 2014 υποβρύχιος επιπλέων τύπος τεχνολογίας CTN |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Πιστοποιητικό | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Ονομασία προϊόντος | Ρολ-φέντερ |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Εφαρμογές | Τερματικό λιμένων |
| Ονομασία προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Συσκευή | Πλαστική Σακούλα+Παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |