| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικά θαλάσσια θαλάσσια αποβάθρα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 75-1000 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ ανώτατου επιπέδου |
| Πίεση | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Όνομα προϊόντων | Σκαφών προστατευτικά βαρκών αφρού βαρκών κιγκλιδώματα αποβαθρών κιγκλιδωμάτων θαλάσσια για την αποβά |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-700*1500mm |
| Υλικό | EVA, πολυουρεθάνιο |
| Χρήση | Ελλιμενισμός σκαφών εναντίον της σύγκρουσης |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία/Κατά απαίτηση |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ευελιξία | Μεγάλος |
| συσκευασία | Παλέτα ή Προσαρμοσμένη |
| Ειδικότητα | Υψηλή τιμή E/R.H, ανθεκτική στην φθορά |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικά κιγκλιδώματα iso17357-1: 2014 τυποποιημένος επιπλέων τύπος αποβαθρών βαρκών CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |