| Ονομασία προϊόντος | Αποτελεσματική προστασία Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες εξασφαλίζουν αξιόπιστη άμυνα της ακτογραμμή |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Όνομα προϊόντων | Γκρίζα φλάντζα καυτής εμβύθισης μερών κιγκλιδωμάτων προφυλακτήρων Yokohama ναυτικού γαλβανισμένη |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR, SR, NBR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Εκτατή δύναμη | ≥18 |
| Αρχική πίεση | 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει Yokohama κατάλληλη 50kPa 3.3*6.5M αντίσταση δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων ISO17357 |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α ή αίτημα του πελάτη |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | Κυλινδρική θαλάσσια τυποποιημένη οικονομική υψηλής ενέργειας απορρόφηση κιγκλιδωμάτων PIANC2002 |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | 20-90 ακτή-α ή IRHD |
| Δείγματα | Ελεύθερα παρεχόμενος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Waterpoof/ακτίνα-απόδειξη/αντι γήρανση |
| Πίεση | Υψηλός |
|---|---|
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Υλικό | Λάστιχο |
| Διάβρωση | Χαμηλός |
| Διάρκεια | πολύ |
| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικό χρήσης κλειστό η Eva κυττάρων γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα αφρού κιγκλιδωμάτων επιπλέον |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός της EVA, πολυουρεθάνιο, νάυλον σκοινιά |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.0*3.5M |
| Τεχνολογία | Φόρμα και εξώθηση |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | Yokohama τύπων πνευματικά θαλάσσια επιπλέοντα μέρη σκαφών βαρκών κιγκλιδωμάτων θαλάσσια |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Δάχος | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Σχήμα | Σχήμα V |
| Διάμετρο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Τροποποιημένο | 1 |
| Ονομασία προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| αποτελεσματικό μήκος | 1 έως 6,5 μέτρα |
| Σκηνές | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Ονομασία του προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Ειδικότητα | Εύκολη εγκατάσταση και χειρισμός |