| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| υλικό | Επενδύσεις |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Ονομασία προϊόντος | Σύστηματα κυλινδρικών θαλάσσιων φτερωτών φτερωτών θαλάσσιων αγκυροβολιών και φτερωτών πλοίων |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απορρόφηση ενέργειας |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία του προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| αποτελεσματικό μήκος | 1 έως 6,5 μέτρα |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Σκηνές | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Χαρακτηριστικά | Καλή σταθερότητα και ασφάλεια |
|---|---|
| Τύπος | Β λαστιχένιο κιγκλίδωμα τύπων |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Ανθεκτικό φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροπλάνα Super Cone Fender Heavy Duty Rubber Fenders Rubber Marine Fenders |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |