| Όνομα προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Εφελκυστική αντοχή | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| υλικό | Επενδύσεις |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Λέξη-κλειδί | Τιμές ελαστικών φτερωτών |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Πίεση | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος | 1 ~ 6.5m |
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| υλικό | Επενδύσεις |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Λέξη-κλειδί | Τιμές ελαστικών φτερωτών |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός με εκτόξευση |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 τυποποιημένο επιπλέον κιγκλίδωμα 3.3*6.5M αφρού ζωηρόχρωμος προφυλακτήρας αποβαθρών βαρκών |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Τύπος | επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Σκληρότητα | 75-95 ακτή Α |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φεντέρ Αειφόρος κατασκευή Ναυτικά φεντερ πάνελ Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 100 mm έως 3000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| MOQ | 1 |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Όνομα προϊόντων | 300H Δ τύπων λαστιχένιος κιγκλιδωμάτων μαύρος χρώματος προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών ένδυση-αντίστ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D300H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Ονομασία προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Διάρκεια | 1 ~ 12m |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |