| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 σταθερό φυσικό λάστιχο 500H κιγκλιδωμάτων τύπων Δ κιγκλιδωμάτων για την προστασία βαρκών |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D500H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων 500H Β ασφάλεια PIANC2002 προστασίας βαρκών αποβαθρών φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, SBR, NBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V500 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλότερη απορρόφηση σοκ |
|---|---|
| Τύπος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Σκληρό φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Όνομα προϊόντων | Υποβρύχιος πνευματικός εναντίον της σύγκρουσης κιγκλιδωμάτων τύπων Yokohama που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Αιτήσεις | Προστασία πλοίων αποβάθρας |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | NBR 800 Β τύπων λαστιχένια κιγκλιδωμάτων θαλάσσια ασφάλειας αντίσταση δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων αποβαθρ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρίζο… κ.λπ. |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 ακτή Α |
| Πυκνότητα | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Ονομασία προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Διάμετρος | 0.5 ~ 4.5m |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |