| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, SS400 |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Όνομα προϊόντων | 1800H PIANC κιγκλιδωμάτων κώνων τυποποιημένο μαύρο ναυτικό προφυλακτήρων αποβαθρών χρώματος λαστιχέν |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλή αξία E/R.H |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 αποβαθρών λαστιχένιος κιγκλιδωμάτων τύπος κιγκλιδωμάτων CTN Yokohama επιπλέων |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέρος | Δίκτυο ελαστικών αυτοκινήτου αλυσίδων |
| Αρχική πίεση | 50kPa ή 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | Φυσικού λάστιχου κυττάρων λαστιχένια κιγκλιδωμάτων μαύρη χρώματος cOem προστασία γήρανσης υπηρεσιών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1700H |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 οικονομική υψηλής ενέργειας απορρόφηση αποβαθρών κιγκλιδωμάτων 1250H NR κυττάρων λαστιχένι |
|---|---|
| Υλικό | Έξοχο ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1250H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | 2.0*3.5M πνευματικά επιπλέοντα κιγκλιδώματα πρόσδεσης κιγκλιδωμάτων ISO17357 τυποποιημένα |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | ISO 17357 λαστιχένιος λιμένας STS αποβαθρών προτύπων ατμοσφαιρικής ποιότητας κιγκλιδωμάτων Yokohama |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πιστοποίηση | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Όνομα προϊόντων | Εγκεκριμένο SGS πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα Yokohama αποβαθρών για το σκάφος - - σκάφος |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέρος | Ελαστικό αυτοκινήτου αλυσίδων καθαρό |
| Αρχική πίεση | 50KPa ή 80KPa |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα EVA |
| Αριθμό μοντέλου | DF-1200mm*2000mm |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Ονομασία προϊόντος | Αποτελεσματική προστασία Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες εξασφαλίζουν αξιόπιστη άμυνα της ακτογραμμή |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| χαρακτηριστικό | Υλικά φιλικά προς το περιβάλλον |