| Ονομασία του προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Ειδικότητα | Υψηλής ποιότητας υλικά |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Ονομασία προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 16 MPA |
| Συσκευή | Πλαστική Σακούλα+Παλέτα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Τύπος | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Ονομασία του προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Τύπος | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Χρήση | Αποφυγή σύγκρουσης |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Χαρακτηριστικό | Εύκολο στην εγκατάσταση και χειρισμό ελαφρού βάρους |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένο σχήμα 600H ασφάλειας υλικών κιγκλιδωμάτων NR κώνων λαστιχένιο εναντίον της σύγκρουσης |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Μορφή | Τύπος κώνων |
| Ύψος | 500H-2000H |
| Θερμοκρασία | -40°C-120°C |
| Όνομα προϊόντων | Κυττάρων λαστιχένια θαλάσσια σταθερά προφυλακτήρας κιγκλιδώματα αποβαθρών διάρκειας ζωής κιγκλιδωμάτ |
|---|---|
| Υλικό | Έξοχη ποιότητα NR/NBR |
| Εκτατή δύναμη | ≥16 MPA |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Πιστοποιητικό | ABS, CCS, BV, LR, DNV |