| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Όνομα Προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα | Υψηλής απόδοσης |
| πιστοποιητικά | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσια σκαφών κιγκλιδώματα CL800H κυττάρων κιγκλιδωμάτων αποβαθρών λαστιχένια για την αποβάθρα και |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Ύψος | 400 έως 3000 ΚΚ |
| Πιστοποίηση | PIANC, DNV, ABS, BV, LR |
| Εξαρτήματα | Μέτωπο - επιτροπή, μαξιλάρι προσώπου, αλυσίδα, κ.λπ. |
| Αριθμό μοντέλου | Df-1500H |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσια ασφάλειας αποβαθρών κώνων λαστιχένια πρότυπα κιγκλιδωμάτων PIANC2002 κιγκλιδωμάτων υπερβολι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Η υψηλή αξία E/R.H, στεγανοποιεί |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος αποδεκτός |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο διαθέσιμο |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό κιγκλίδωμα 3.3Mx6.5M φραγμών αέρα Yokohama αποβαθρών σκαφών θαλάσσια προσόρμιση |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής πυκνότητας NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Μήκος | 1000mm12000mm |
| Ονομασία του προϊόντος | 2500x5000mm Υποβρύχια φτερούγα κάθετα φουσκωτά φτερούγα πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357, ISO9001 |
| Μέγεθος | 4.5*12.0M |
| Αρχική πίεση | 50 kPa |
| Ονομασία του προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Η διάβρωση | Χαμηλά |
|---|---|
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| επιδόσεις | Σταθερό |
| Πίεση | Υψηλή |
| Αντίκτυπος | Υψηλή |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Color | Black |
| Βάρος | Φως |
| Πίεση | 50kPa, 80kPa |
| ελαστικό | Υψηλή |