| Όνομα προϊόντων | Έξοχο θαλάσσιο λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων με την ασφάλεια αποβαθρών εξαρτημάτων για την προσόρμι |
|---|---|
| Υλικό | Άριστο φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1150H |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσια σκαφών προστασία σκαφών βαρκών κιγκλιδωμάτων ISO 17357 Yokohama λαστιχένια |
|---|---|
| Υλικό | NR, SR, NBR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιημένος για το σκάφος και την αποβάθρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντων | Το θαλάσσιο σκαφών σκαφών κιγκλίδωμα φυσικού λάστιχου Yokohama πνευματικό με τις ρόδες και οι αλυσίδ |
|---|---|
| Διάμετρος | 500mm - 4,500mm |
| Μήκος | 1,000mm - 12,000mm |
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνικές συσκευές για την κατασκευή ελαστικών κυψελών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1000H |
| Υψόμετρο | 5003000mm |
| Τύπος | Τύπος σταθερού κυττάρου |
| Ονομασία προϊόντος | Ελαστικός πλωτός φουσκωτός φτερωτήρας Eva υλικό φούσκας γεμάτο φτερωτήρας για πλοίο σκάφος γιοτ |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ελαστικότητα | Ωραίο. |
|---|---|
| Δείγμα | Όπως ζητήθηκε |
| Κατηγορία | Ελαστικό ελαστικό ελαστικό |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Δυναμικότητα | 10T-40T |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | -40°C~300°C |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |