| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | NBR |
| Συσκευασία | Πλαστική σακούλα+παλέτα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Τερματικός σταθμός |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εγγύηση | 24 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα iso17357-1: 2014 προφυλακτήρας 4.5*9.0M βαρκών αποβαθρών STS |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 πνευματικά κιγκλιδώματα 3.3*6.5M προφυλακτήρας διαδικασιών 80kPa STS |
|---|---|
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | 100% περιβαλλοντική βιομηχανική ενέργεια κιγκλιδωμάτων αψίδων λαστιχένια - απορροφώντας μαύρο χρώμα |
|---|---|
| Τύπος | Αψίδα Β τύπος |
| Μήκος | 10003500mm |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Πιστοποιητικό | ΤΟ CCS.ABS.BV.GL.DN V.LR |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 όζον κιγκλιδωμάτων βαρκών ρυμουλκών κιγκλιδωμάτων κλειδαροτρυπών & UV προστασία προφυλακτή |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR/NBR/SBR |
| Τύπος | Τύπος κλειδαροτρυπών |
| Μέγεθος | 200-350H, Lmax=2000 |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Όνομα προϊόντων | Hydropneumatic υποβρύχια κιγκλιδώματα ISO17357 & να επιπλεύσει αποβαθρών 50kPa αγκυροβολίων PIANC200 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 θαλάσσια πνευματικά κιγκλιδώματα 3,3 X 6.5m αποβαθρών κιγκλίδωμα αποβαθρών βαρκών με το ελ |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| χρώματα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο χρώμα |
| Πιστοποιήσεις | ISO9001-2008 ABS ΤΟΥ BV CCS |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσια διογκώσιμα λαστιχένια κιγκλιδώματα Yokohama που προσαρμόζονται για το σκάφος - - σκάφος |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Πιστοποιητικό | DNV BV CCS LR ABS |
| Αρχική πίεση | 50KPa & 80KPa |