| Όνομα προϊόντων | 50Kpa επιπλέοντας το λαστιχένιο κιγκλίδωμα Yokohama πνευματικό για την πώληση |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Εγκατάσταση | Εύκολα. |
|---|---|
| Διατήρηση | Χαμηλά |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σχήμα | ΑΡΧΑ |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Φυσικό λάστιχο 3.3M κιγκλιδωμάτων Yokohama διαδικασιών STS πρότυπα ISO17357 |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ενίσχυση | Νάυλον σκοινί |
| Θήκη | Δίκτυο ελαστικών αυτοκινήτου αλυσίδων |
| Σειρά διαμέτρων | Από 0.5m σε 4.5m |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 Yokohama που επιπλέει τα πνευματικά κιγκλιδώματα 50 kPa 3.3*6.5m με τη βαλβίδα ασφάλειας |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα Yokohama ελαστικών αυτοκινήτου αεροσκαφών που επιπλέει τα θαλάσσια κιγκλιδώματ |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | δευτερεύον λαστιχένιο κιγκλίδωμα βαρκών |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιημένος για το σκάφος και την αποβάθρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών σκαφών για την προσόρμιση βαρκών με την αλυσίδα και το ελ |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm12000mm |