| Όνομα προϊόντων | Ο ISO 17357 ενέκρινε φυσικό λάστιχο τύπων κιγκλιδωμάτων CTN 4.5*9.0M Yokohama το επιπλέον |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α ή αίτημα του πελάτη |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | NBR/NR λαστιχένιος αψίδων λαστιχένιος προφυλακτήρας αντίστασης δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Τύπος | Κανονικός |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Αριθμό μοντέλου | Df-1000H |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 φυσικό λάστιχο 1000H κιγκλιδωμάτων κώνων προδιαγραφών για το ναυτικό αποβαθρών |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αξία E/R.H, ανθεκτική |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος αποδεκτός |
| ΛΟΓΟΤΥΠΟ | Προσαρμοσμένο λογότυπο διαθέσιμο |
| Όνομα προϊόντων | Διογκώσιμα επιπλέοντα πνευματικά αλιευτικά σκάφη σκαφών κιγκλιδωμάτων Yokohama λαστιχένια χρησιμοποι |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | PIANC & ISO17357 τυποποιημένη πνευματική λαστιχένια θαλάσσια ασφάλεια δικτύου αλυσίδων ροδών κιγκλιδ |
|---|---|
| Υλικό | Καλύτερη ποιότητα NR, NBR, SR |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Μήκος | 1,000mm - 12,000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Φτερούγες από καουτσούκ για πλοία για βαριά οχήματα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Όνομα προϊόντων | C1300H ναυτικές βιομηχανικές PIANC2002 κώνων λαστιχένιες προδιαγραφές κιγκλιδωμάτων για τη βάρκα απο |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Κατηγορία | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Όνομα προϊόντων | CTN τύπων πνευματικό κιγκλίδωμα 3.3*6.5M ISO17357 κιγκλιδωμάτων αποβαθρών λαστιχένιο |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό SR NBR NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέρος | Δίκτυο ελαστικών αυτοκινήτου αλυσίδων |
| Αρχική πίεση | 50KPa/80KPa |
| Όνομα προϊόντων | Γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα ζωηρόχρωμα 2.0*3.5m ISO9001 της EVA χονδρικής τιμής που πιστοποιούνται γι |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Σκληρότητα | 75-95 ακτή Α |