| Ονομασία προϊόντος | Ανεμόπνευμα υποβρύχιο Ανεμόπνευμα σκάφος |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Εύα πλωτή φούσκα φεντερ με υψηλή απόδοση και πιστοποιητικό ISO |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| ονομασία προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Κλειστή λέξη | Τιμές ελαστικών φτερωτών |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός με εκτόξευση |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | μαύρο |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση πλοίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Ονομασία του προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απορρόφηση ενέργειας |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση πλοίου |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 λαστιχένιο πιστοποιητικό 50kPa του BV κιγκλιδωμάτων Yokohama προδιαγραφών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα iso17357-1 Yokohama: 2014 προδιαγραφές STS HDG 4.5*9.0M |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Πιστοποιητικό | ABS DNV BV CCS LR |
| Αρχική πίεση | 50kPa & 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα iso17357-1 Yokohama: 2014 τυποποιημένο ναυτικό προφυλακτήρων λιμένων 3.3M |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Πιστοποιητικό | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Αρχική πίεση | 50kPa & 80kPa |