| Όνομα προϊόντων | Ανώτερη σχεδίαση Πρωτοφανής προστασία Φτερά Yokohama Τιμή/Μέγεθος/Διαστάσεις |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Ενίσχυση | Ύφασμα από νάιλον κορδόνι ελαστικού πολλαπλών στρώσεων |
| Διάμετρος | 0,5m-4,5m, ή προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 πνευματικό λαστιχένιο να επιπλεύσει Yokohama δικτύου αλυσίδων ελαστικών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 500mm-4,500 χιλ. |
| Μήκος | 1,000mm-12,000 χιλ. |
| Όνομα προϊόντων | Κιγκλιδώματα iso17357-1 Yokohama: 2014 οδηγός 3.3*6.5M φραγμός 50kPa αέρα τύπων CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Όνομα προϊόντων | πνευματικά επιπλέοντα κιγκλιδώματα ISO 17357 4.5*9.0M εγκεκριμένο φυσικό λάστιχο τύπων CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Πρότυπα | ISO9001, ISO17357 |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV SGS/ABS |
| Όνομα προϊόντων | 3.3*6.5M Yokohama βαλβίδα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων ISO 173571:2014 επικυρωμένη για STS |
|---|---|
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | 2.0*3.5M πνευματικά επιπλέοντα κιγκλιδώματα πρόσδεσης κιγκλιδωμάτων ISO17357 τυποποιημένα |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Αγωγιμότητα θερμότητας | =<0.034 |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | STS φυσικό λάστιχο ISO17357 50KPA κιγκλιδωμάτων διαδικασιών πνευματικό για την προστασία σκαφών |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| Όνομα προϊόντων | Yokohama τύπων πνευματικά θαλάσσια επιπλέοντα μέρη σκαφών βαρκών κιγκλιδωμάτων θαλάσσια |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Όνομα προϊόντων | Κιγκλιδώματα iso17357-1 Yokohama: 2014 υποβρύχιος επιπλέων τύπος τεχνολογίας CTN |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Πιστοποιητικό | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 κιγκλιδώματα Yokohama προδιαγραφών που επιπλέουν το κιγκλίδωμα για τις διαδικασίες STS |
|---|---|
| Υλικό | NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Αρχική πίεση | 50KPa & 80KPa |