| Όνομα προϊόντων | Εύκαμπτα και ανθεκτικά σχεδίου θαλάσσια ανώτερα πνευματικά κιγκλιδώματα λύσεων σκαφών προσορμίζοντας |
|---|---|
| Υλικό | NR + SBR |
| χρώμα | Προσαρμογή χρώματος |
| σκληρότητα | 60+/10 ακτή Α |
| Εκτατή δύναμη | ≥18MPa |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα iso17357-1 Yokohama: 2014 τυποποιημένο ναυτικό προφυλακτήρων λιμένων 3.3M |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Πιστοποιητικό | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Αρχική πίεση | 50kPa & 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | Διογκώσιμα επιπλέοντα πνευματικά αλιευτικά σκάφη σκαφών κιγκλιδωμάτων Yokohama λαστιχένια χρησιμοποι |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική οριζόντια σταθερότητα |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική οριζόντια σταθερότητα |
| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Διάρκεια | 1000 mm-12000 mm |
| Όνομα προϊόντων | Γκρίζα φλάντζα καυτής εμβύθισης μερών κιγκλιδωμάτων προφυλακτήρων Yokohama ναυτικού γαλβανισμένη |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR, SR, NBR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Εκτατή δύναμη | ≥18 |
| Αρχική πίεση | 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 & πνευματικά κιγκλιδώματα 3.3*6.5M PIANC2002 βαλβίδα ασφάλειας τύπων 50kPa CTN |
|---|---|
| Υλικό | Οικονομικώς αποδοτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | ISO17357, ISO9001 |
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Πιστοποιητικό | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα iso17357-1: 2014 τυποποιημένο ναυτικό προφυλακτήρων λιμένων 3.3M |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εκτατή δύναμη | ≥18 |
| Αρχική πίεση | 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | Υποβρύχιος πνευματικός εναντίον της σύγκρουσης κιγκλιδωμάτων τύπων Yokohama που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α |