| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 πνευματικός λαστιχένιος τύπος 3300*6500MM κιγκλιδωμάτων CTN τύπος CTN |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Μήκος | 1000mm12000mm |
| Όνομα προϊόντων | Αξία/Κατάλογο P50 για πλοία |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Λέξη κλειδί | Πνευματικό κιγκλίδωμα |
| χρώμα | Μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο κ.λπ. |
| Πίεση εργασίας | 50kPa, 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικά κιγκλιδώματα iso17357-1: 2014 οδηγός 3.3*6.5M φραγμός 50kPa αέρα τύπων CTN |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Πιστοποιητικό | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 2.0*3.5m |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ενίσχυση | Σπειροειδές σύρμα υψηλής ελαστικότητας |
| Επιφάνεια | Ομαλός |
| Ονομασία του προϊόντος | Πνευματικό Ελαστικό Προφυλακτήρα |
|---|---|
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία | -40°C~300°C |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| χαρακτηριστικό | Υλικά φιλικά προς το περιβάλλον |
| Ονομασία του προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χαρακτηριστικά | Αντίσταση στη διάβρωση, ελαφρύ βάρος |
| Λειτουργία | Απορρόφηση σοκ |
| Ονομασία προϊόντος | Η υψηλής ενέργειας απορρόφηση των πνευματικών κιγκλιδωμάτων Yokohama για το σκάφος - - στέλνει την π |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR |
| Τύπος | Iso17357-1: 2014 |
| Ανεκτικότητα | ± 2% |
| Αξία | Υψηλής ποιότητας |
| Όνομα προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| διάρκεια ζωής | 10 έως 15 έτη |
| Τυπικό | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Material | NR |