| Ονομασία προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| χαρακτηριστικό | Αντίσταση στη διάβρωση |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Το θαλάσσιο σκαφών σκαφών κιγκλίδωμα φυσικού λάστιχου Yokohama πνευματικό με τις ρόδες και οι αλυσίδ |
|---|---|
| Διάμετρος | 500mm - 4,500mm |
| Μήκος | 1,000mm - 12,000mm |
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει αποβαθρών πνευματικά λαστιχένια πρότυπα κιγκλιδωμάτων ISO17357 Yokohama κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Διάμετρος | 500mm - 4500mm |
| Μήκος | 1000mm - 12000mm |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 τυποποιημένες διαδικασίες 3.3*6.5M κιγκλιδωμάτων 80kPa STS Yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλού επιπέδου φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC, ISO17357 |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV SGS/ABS |
| Όνομα προϊόντων | 50kPa αποβάθρα που επιπλέει τη λαστιχένια προσόρμιση βαρκών αποβαθρών κιγκλιδωμάτων ISO17357 τυποποι |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο καλής ποιότητας |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέρος | Δίκτυο ελαστικών αυτοκινήτου αλυσίδων |
| Αρχική πίεση | 50KPa ή 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 τυποποιημένο πνευματικό κιγκλίδωμα 3.3*6.5m 50kPa Yokohama για την αποβάθρα |
|---|---|
| Διάμετρος | 300-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Όνομα προϊόντων | Επαγγελματικό Πλωτό Πνευματικό Λαστιχένιο Φτερό Yokohama για ελλιμενισμό του πλοίου |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC2014, ISO17357-1: 2014 |
| Πιστοποιητικό | ABS CCS LR BV |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών σκαφών για την προσόρμιση βαρκών με την αλυσίδα και το ελ |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm12000mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο ασφάλειας | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εφαρμογή | Από πλοίο σε πλοίο, αποβάθρα |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό κιγκλίδωμα Yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Διάρκεια | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Εργασιακή πίεση | 50KPa ή 80KPa |