| Όνομα προϊόντων | να επιπλεύσει 2.5*4.0M αφρού κλειστή κιγκλίδωμα κυττάρων αφρού ελαστικότητα ασφάλειας Eco φιλική |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.5*4.0M |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| COem | Υποστηριγμένος |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| αποτελεσματικό μήκος | 1 έως 6,5 μέτρα |
| layers | 5~10 layers |
| Υλικό | ΕΥΑ και πολυουρεθάνιο |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Όνομα προϊόντων | Η υψηλής ενέργειας απορρόφηση των πνευματικών κιγκλιδωμάτων Yokohama για το σκάφος - - στέλνει την π |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Ανοχή | ±2% |
| Βαθμός | Υψηλός - ποιότητα |
| Όνομα προϊόντων | 2000x3500 επιπλέουσα κάλυψη πολυουρεθάνιου αφρού κυττάρων αφρού κλειστή κιγκλίδωμα ζωηρόχρωμη |
|---|---|
| Υλικό | PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2000x3500 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | τυποποιημένη HDG 3.3m*6.5m θαλάσσια επιπλέουσα γεμισμένη αφρός φλάντζα κιγκλιδωμάτων ISO9001 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-3.3m*6.5m |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Δύναμη αντίδρασης | 54kN σε 7353kN |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 3.8kn-Μ στο 7720kn-μ |
| Προδιαγραφές | ΔΙΑ 0,5m-4,5m, L 0,7m-9m/Εξατομικευμένο |
|---|---|
| Διάμετρος | 2500 χιλιοστά |
| Ενισχύσεις | Δαχτυλίδι από νάιλον |
| Σκληρότητα | 50±10 Ακτή Α ή κατά αίτηση του πελάτη |
| Η θερμική αγωγικότητα | =<0.034 |
| Ονομασία προϊόντος | Πυραύλοι υποβρυχίων |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Διάρκεια | 1 ~ 12m |
| Εφαρμογή | Υποβρύχιο Dock Fender |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Αιτήσεις | Τερματικός σταθμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αριθμό μοντέλου | Df-MB100 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Επικεφαλής θαλάσσιοι στυλίσκοι χυτοσιδήρου στυλίσκων πρόσδεσης γραμμάτων Τ αποβαθρών αποβαθρών αποβα |
| Ικανότητα | 10-300 τόνοι |
| Τύπος | Κεφάλι μπλουζάκι |
| Πρότυπα | PIANC, ISO13797: 2020 |
| συσκευασία | Παλέτα, εξέλικτρο |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 3.0mm30mm |
| Πρότυπα | DIN, ASTM, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Όρος πληρωμής | T/T, L/C, Paypal |
| Πίεση εργασίας | 15-21 φραγμός |