| Ονομασία προϊόντος | Τα κυλινδρικά θαλάσσια φτερούγα βελτιώνουν την ασφάλεια της ναυσιπλοΐας με το Premium μας |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Ονομασία προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες βελτιώνουν την ασφάλεια και την προστασία των θαλάσσιων πλοίων |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρι, λευκό ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Εσωτερική διάμετρος | 75 mm - 1000 mm |
| Διάρκεια | Απαιτήσεις των πελατών |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων θαλάσσια μεγάλα σκάφη αποβαθρών κιγκλιδωμάτων 300H τύπων Δ φυσικού λάστιχου |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μέθοδος παραγωγής | Βουλκανισμένος |
| Πρότυπα | PIANC2002 |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 & πνευματικά κιγκλιδώματα 3.3*6.5M PIANC2002 βαλβίδα ασφάλειας τύπων 50kPa CTN |
|---|---|
| Υλικό | Οικονομικώς αποδοτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | ISO17357, ISO9001 |
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Πιστοποιητικό | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Όνομα προϊόντων | Df-V600H Β η θαλάσσια προσορμίζοντας αποβάθρα βαρκών κιγκλιδωμάτων τύπων προσάρμοσε την ένδυση - ανθ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V600H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Σχέδιο | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο προσαρμοσμένο D200H Δ βαρκών αγκυροβόλιο αποβαθρών απορρόφησης τύπων κιγκλιδώματα υψηλής εν |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D200H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Όνομα προϊόντων | Επί παραγγελία θαλάσσιο σκάφος βαρκών κιγκλιδωμάτων αφρού της EVA Polyurea κιγκλιδωμάτων επιπλεουσών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | DockFender |
| Υλικό | Αφρός υψηλής πυκνότητας/επίστρωμα Polyurea |
| Προδιαγραφή | 0.5m4.5m Dia, 0.7m9m Λ ή προσαρμοσμένος |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| Πίεση | Υψηλός |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο |
| Θερμοκρασία | Υψηλός |
| Χρώμα | Διάφορος |
| Γδάρσιμο | Χαμηλός |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 κιγκλιδώματα D1980 κυλίνδρων προδιαγραφών ζωηρόχρωμα που προσαρμόζει για τον απομονωτή απο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR/NBR/SBR |
| Τύπος | Σταθερό κιγκλίδωμα ροδών |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |