| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Όνομα προϊόντων | Επί παραγγελία θαλάσσιο σκάφος βαρκών κιγκλιδωμάτων αφρού της EVA Polyurea κιγκλιδωμάτων επιπλεουσών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | DockFender |
| Υλικό | Αφρός υψηλής πυκνότητας/επίστρωμα Polyurea |
| Προδιαγραφή | 0.5m4.5m Dia, 0.7m9m Λ ή προσαρμοσμένος |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| Πίεση | Υψηλός |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο |
| Θερμοκρασία | Υψηλός |
| Χρώμα | Διάφορος |
| Γδάρσιμο | Χαμηλός |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 κιγκλιδώματα D1980 κυλίνδρων προδιαγραφών ζωηρόχρωμα που προσαρμόζει για τον απομονωτή απο |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR/NBR/SBR |
| Τύπος | Σταθερό κιγκλίδωμα ροδών |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Δυνατό και ανθεκτικό |
| Όνομα προϊόντων | Κιγκλιδώματα iso17357-1 Yokohama: 2014 οδηγός 3.3*6.5M φραγμός 50kPa αέρα τύπων CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Ενεργειακή απορρόφηση | 6-6473 KJ |
| Δύναμη αντίδρασης | 64-7984 KN |
| Όνομα προϊόντων | PU EVA κιγκλιδωμάτων αφρού φρουράς θάλασσας αποβαθρών επιπλέον ζωηρόχρωμο ναυτικό που επιπλέει 1500* |
|---|---|
| Εσωτερικός | Κλειστός η EVA αφρός |
| Ενίσχυση | Νάυλον ύφασμα σκοινιού |
| Κάλυψη | Πολυουρεθάνιο, PU |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Ονομασία του προϊόντος | 3.3 X 6.5m Υποβρύχιο Φεντερς Εργοστάσιο Πνευματικό φυσικό καουτσούκ Semi |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | ISO17357, ISO9001 |
| Μέγεθος | 4.5*12.0M |
| Αρχική πίεση | 50 kPa |
| Όνομα προϊόντος | Επιπλέον κιγκλίδωμα αφρού |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Στρώμα | 5 ~ 10 στρώσεις |
| Υλικό | EVA και πολυουρεθάνη |
| Χρώμα | Κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 επικυρωμένη κυλινδρική θαλάσσια βαρέων καθηκόντων λαστιχένια D800 προσόρμιση κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, ΧΡΏΜΙΟ, FVMQ |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90°shore Α |