| Διατήρηση | Χαμηλός |
|---|---|
| Εποχή εγγύησης | 24 μηνών, 3 ετών |
| Σκληρότητα | 50±10 Ακτή Α ή κατά αίτηση του πελάτη |
| Χρήση | Προστασία Υποβρυχίων |
| Εγκατάσταση | Με μπουλόνια |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| υλικό | Επενδύσεις |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σκληρότητα | 30-90 Shore |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Όνομα προϊόντων | PIANC θαλάσσιος αποβαθρών λαστιχένιος ανθεκτικός προσορμίζοντας προφυλακτήρας κιγκλιδωμάτων κιγκλιδω |
|---|---|
| Μέρος | Προφυλακτήρας |
| Εφαρμογή | Αποβάθρα, λιμένας |
| Πιστοποίηση | PIANC, ABS, DNV, LR |
| Υλικό | NR |
| Όνομα προϊόντων | Καλός κουράς δύναμης θαλάσσιος προσορμίζοντας προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών κιγκλιδωμάτων PIANC200 |
|---|---|
| Μέρος | Ναυτικό, προφυλακτήρας, αποβάθρα |
| προδιαγραφές | Df-V800H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υψηλή ακρίβεια | 0.01mm |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένια μαξιλάρια uhmw-PE κιγκλιδωμάτων των MV ποδιών κιγκλιδωμάτων αποβαθρών προφυλακτήρων για τ |
|---|---|
| Μέρος | Αποβάθρα, προφυλακτήρας |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο αντι γήρανσης |
| Εμφάνιση | Ομαλό λάστιχο |
| Ύφος | Πόδι/τύπος των MV |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο πνευματικό κιγκλίδωμα κιγκλιδωμάτων ISO17357 Yokohama επιπλεουσών αποβαθρών λαστιχένιο |
|---|---|
| Υλικό | Καλύτερη ποιότητα NR |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Διάμετρος | 500mm - 4,500mm |
| Μήκος | 1,000mm - 12,000mm |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Σκληρότητα | 30-90 Ακτή |
| Χρώμα | Μαύρος, γκρίζος, προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών Yokohama πνευματικό |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μήκος | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πίεση εργασίας | 50KPa ή 80KPa |
| Όνομα προϊόντων | Μεγάλο λαστιχένιο κιγκλίδωμα τύπων κιγκλιδωμάτων W αποβαθρών λαστιχένιο για τον προφυλακτήρα βαρκών |
|---|---|
| Υλικό | NR, NBR, EPDM, σιλικόνη, FKM κ.λπ. |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή οποιοδήποτε χρώμα |
| Τύπος | Μορφή W |
| Εκτατό Strenth | 24.1 MPA |
| Όνομα προϊόντων | C1300H ναυτικές βιομηχανικές PIANC2002 κώνων λαστιχένιες προδιαγραφές κιγκλιδωμάτων για τη βάρκα απο |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, NBR, σιλικόνη |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Κατηγορία | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |