| Χαρακτηριστικά | Υψηλότερη απορρόφηση σοκ |
|---|---|
| Τύπος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Σκληρό φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή ικανότητα απορρόφησης ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Ανθεκτικό φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | D Τύπος προστατευτικών προφυλακτήρων για την αποτελεσματική και αξιόπιστη προστασία των θαλάσσιων απ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D500H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Δυνατό και ανθεκτικό |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απορρόφηση ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Σθεναρό φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Όνομα προϊόντων | Υποβρύχιος πνευματικός εναντίον της σύγκρουσης κιγκλιδωμάτων τύπων Yokohama που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 60±10 ακτή Α |