| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Χαρακτηριστικό | Εξαιρετική οριζόντια σταθερότητα |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα iso17357-1: 2014 προφυλακτήρας 4.5*9.0M βαρκών αποβαθρών STS |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντων | NBR 800 κώνων λαστιχένια κιγκλιδωμάτων μαύρη ένδυση κιγκλιδωμάτων αποβαθρών ασφάλειας χρώματος θαλάσ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-CRF800H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Σχέδιο | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Ονομασία προϊόντος | Προστασία αποβάθρας προφυλακτήρα Hollow D με ελαστικό φτερό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DF-D500H |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Χύτευση, Κοπή |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένη |
| Υλικό | Φυσικό Καουτσούκ |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 θαλάσσια πνευματικά κιγκλιδώματα 3,3 X 6.5m αποβαθρών κιγκλίδωμα αποβαθρών βαρκών με το ελ |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| χρώματα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο χρώμα |
| Πιστοποιήσεις | ISO9001-2008 ABS ΤΟΥ BV CCS |
| Όνομα προϊόντων | H1000 λαστιχένια ένδυση φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτων κώνων - ανθεκτικός προσορμίζοντας προφυλακτήρ |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Μορφή | Τύπος κώνων |
| Πιστοποίηση | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | Αποβαθρών προστασίας κυττάρων λαστιχένια κιγκλιδωμάτων 800H δακρυ'ων θαλάσσια βάρκα βαθμού αντίσταση |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | 20-90 ακτή-α ή IRHD |
| Δείγματα | Ελεύθερα παρεχόμενος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Waterpoof/ακτίνα-απόδειξη/αντι γήρανση |
| Όνομα προϊόντων | Διογκώσιμα επιπλέοντα πνευματικά αλιευτικά σκάφη σκαφών κιγκλιδωμάτων Yokohama λαστιχένια χρησιμοποι |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσια σκαφών προστασία σκαφών βαρκών κιγκλιδωμάτων ISO 17357 Yokohama λαστιχένια |
|---|---|
| Υλικό | NR, SR, NBR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιημένος για το σκάφος και την αποβάθρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αψίδων |
|---|---|
| Μέρος | ΣΤΒ Φέντερ |
| χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Ύψος | 200mm1000mm |