| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Αιτήσεις | Τερματικός σταθμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 τυποποιημένη αποβάθρα 3.3*6.5M κιγκλιδωμάτων 50kPa Yokohama λαστιχένια θαλάσσια ασφάλεια |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντων | Σταθερό κιγκλιδωμάτων φυσικό λάστιχο κιγκλιδωμάτων 1600H κώνων λαστιχένιο για την προστασία βαρκών α |
|---|---|
| Υλικό | Αντι γήρανση NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1600H |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| COem | καλωσορισμένος |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχο θαλάσσιο λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων με την ασφάλεια αποβαθρών εξαρτημάτων για την προσόρμι |
|---|---|
| Υλικό | Άριστο φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1150H |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Όνομα προϊόντων | Β τύπων έξοχα αψίδων λαστιχένια σταθερά προστασία λαστιχένια κιγκλιδώματα αποβαθρών κιγκλιδωμάτων θα |
|---|---|
| Σχέδιο | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Μήκος | 1000-3500L |
| Δύναμη αντίδρασης | 78kN σε 1015kN |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |