| Ονομασία προϊόντος | Πίνακες ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών ελαστικών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής πυκνότητας NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1700H |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Επέκταση | ≥300% |
| Όνομα προϊόντων | Df-ARF500H λαστιχένιο κιγκλίδωμα Β αψίδων θαλάσσια προσορμίζοντας αποβάθρα βαρκών τύπων που προσαρμό |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-ARF500H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Σχέδιο | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων 700H ασφάλεια προστασίας βαρκών αποβαθρών φυσικού λάστιχου κιγκλιδωμάτων αψίδων λα |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο, SBR, NBR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-ARF700H |
| Επεξεργασία Serviceion | Σχήμα, κοπή |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 προδιαγραφών κυττάρων λαστιχένια σκάφη προφυλακτήρων αποβαθρών κιγκλιδωμάτων C1000H θαλάσσ |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1000H |
| Ύψος | 5003000mm |
| Τύπος | Σταθερός τύπος κυττάρων |
| Αριθμό μοντέλου | Df-1500H |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσια ασφάλειας αποβαθρών κώνων λαστιχένια πρότυπα κιγκλιδωμάτων PIANC2002 κιγκλιδωμάτων υπερβολι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Η υψηλή αξία E/R.H, στεγανοποιεί |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος αποδεκτός |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο διαθέσιμο |
| Όνομα προϊόντων | ISO 17357 λαστιχένιος λιμένας STS αποβαθρών προτύπων ατμοσφαιρικής ποιότητας κιγκλιδωμάτων Yokohama |
|---|---|
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πιστοποίηση | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Ονομασία προϊόντος | Ανθεκτικοί θαλάσσιοι κυλινδρικοί φτερωτήρες αποβάθρας PIANC2002 Πρότυπο για σκάφη |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ φυσικό, NBR, Σιλικόνη, EPDM, FKM, SBR |
| Τύπος | Εγκατασταθείσα τροχιά |
| Εγκατάσταση | Εκθέσιμες γωνίες |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Συσκευές | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Ζωή υπηρεσίας | 10 έως 15 έτη |
| πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλής επίδοσης αψίδων λαστιχένια προστασία αποβαθρών χρώματος κιγκλιδωμάτων NR 500H μαύρη |
|---|---|
| Σχέδιο | Σχεδιασμός τελωνείου |
| Ύψος | 200mm1000mm |
| Μήκος | 1000-3500L |
| Δύναμη αντίδρασης | 78kN σε 1015kN |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχο θαλάσσιο SA300H αψίδων λαστιχένιο σταθερό προφυλακτήρας λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών κιγκλι |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-SA300H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Δύναμη αντίδρασης | 78kN σε 1015kN |