| Ονομασία προϊόντος | Ναυτική Ασφάλεια Φυσική OEM κυλινδρική ελαστική αποβάθρα για την προστασία πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Διάμετρος | 100mm 1200mm |
| Διάρκεια | Όπως απαιτείται |
| Ενισχύσεις | Υψηλής ποιότητας NR, NBR, SR, CR |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα ISO17357 Yokohama & να επιπλεύσει αποβαθρών 50kPa αγκυροβολίων PIANC2002 |
|---|---|
| Υλικό | Οικονομικώς αποδοτικό φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | ISO17357, ISO9001 |
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Πιστοποιητικό | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Όνομα προϊόντων | Κώνων λαστιχένιο κιγκλιδωμάτων θαλάσσιο σύστημα κιγκλιδωμάτων αποβαθρών σταθερό 800H λαστιχένιο για |
|---|---|
| Μέρος | Προφυλακτήρας βαρκών αποβαθρών |
| Εφαρμογή | Αποβάθρα, λιμένας, αποβάθρα, λιμενοβραχίονας |
| Πιστοποίηση | PIANC2002, ABS, DNV, LR |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Όνομα προϊόντων | Df-CRF600H λαστιχένια κιγκλιδωμάτων κώνων αποβάθρα βαρκών φυσικού λάστιχου θαλάσσια που προσαρμόζετα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-CRF600H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Δύναμη αντίδρασης | 55kN σε 3485kN |
| Όνομα προϊόντων | Να επιπλεύσει αποβαθρών πνευματικά λαστιχένια πρότυπα κιγκλιδωμάτων ISO17357 Yokohama κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Διάμετρος | 500mm - 4500mm |
| Μήκος | 1000mm - 12000mm |
| Όνομα προϊόντων | Ship Wharf Υψηλής ποιότητας Yokohama Rubber Fender Dock Protection Pneumatic Inflatable Marine |
|---|---|
| Μέγεθος | Απαίτηση πελάτη |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Τύπος | 50kPa, 80kPa |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Ονομασία προϊόντος | Λαστιχένιο ναυτικό κιγκλιδωμάτων κώνων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Ύψος | 500 mm έως 2000 mm |
| Δύναμη αντίδρασης | 52KN-5750KN |
| Ονομασία προϊόντος | Φτερούγες από καουτσούκ για πλοία για βαριά οχήματα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροπλάνα Super Cone Fender Heavy Duty Rubber Fenders Rubber Marine Fenders |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |