| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό κιγκλίδωμα Yokohama |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ |
| Διάμετρος | 500mm4500mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Διάρκεια | 1000mm12000mm (άλλη προδιαγραφή μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Εργασιακή πίεση | 50KPa ή 80KPa |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Εξαιρετική ελαστικότητα Κωνικά ελαστικά φτερά Δίδυμα κωνικά φτερά Μικρή συντήρηση |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 200 mm έως 5000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Ονομασία προϊόντος | Κουσούνια κυλίνδρων ελαστικών φτερωτών φτερωτών θαλάσσιων ρυμουλκούμενων πλοίων ναυπηγείο αποβάθρα λ |
|---|---|
| Υλικό | Αντιγήρανση NR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-D1750 |
| Τύπος | Ρολ-φέντερ |
| Οργανωτής κατασκευής | Καλωσορίσατε. |
| Όνομα προϊόντος | Φτερά με κυλίνδρους |
|---|---|
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Αιτήσεις | Τερματικός σταθμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 τυποποιημένη αποβάθρα 3.3*6.5M κιγκλιδωμάτων 50kPa Yokohama λαστιχένια θαλάσσια ασφάλεια |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντων | NBR/NR θαλάσσιος προφυλακτήρας αποβαθρών αντίστασης δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων 1200H PIANC2002 κώνων λασ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Πιστοποίηση | PIANC2002, ISO, SGS |
| Όνομα προϊόντων | Σταθερό κιγκλιδωμάτων φυσικό λάστιχο κιγκλιδωμάτων 1600H κώνων λαστιχένιο για την προστασία βαρκών α |
|---|---|
| Υλικό | Αντι γήρανση NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1600H |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| COem | καλωσορισμένος |
| Όνομα προϊόντων | Έξοχο θαλάσσιο λαστιχένιο κιγκλίδωμα κυττάρων με την ασφάλεια αποβαθρών εξαρτημάτων για την προσόρμι |
|---|---|
| Υλικό | Άριστο φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1150H |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα |