| ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| ΛΟΓΟ | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Όνομα προϊόντος | λαστιχένιο κιγκλίδωμα yokohama |
|---|---|
| Μήκος | 1000mm-12000mm |
| Πρότυπο | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Διάμετρος | 500 mm-4500 mm |
| Αξεσουάρ | Τα ελαστικά αυτοκινήτου, αλυσίδα χάλυβα, κρεμούν το δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντων | πρόσδεση STS 80kPa iso17357-1 αποβαθρών κιγκλιδωμάτων 4.5*9.0M πνευματική λαστιχένια: 2014 |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Αρχική πίεση | 50kPa |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένια ένδυση κιγκλιδωμάτων κώνων απομονωτών 1000H αποβαθρών - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο PIANC200 |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1000H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 800H μαύρο χρώμα κιγκλιδωμάτων κώνων λαστιχένιο που προσαρμόζεται για τον απομονωτή αποβαθ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-CRF800H |
| Τύπος | Σταθερά λαστιχένια κιγκλιδώματα |
| Πρότυπα | PIANC2002 |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικό ελαστικό φεντερ πλοίο φεντερ ελαστικό μεγάλα πλοία εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 500 mm έως 2000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Χαρακτηριστικά | Ανώτερη απορρόφηση ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικός φτερωτήρας τύπου V |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα θαλάσσια ελαστικά φτερούγα κυλινδρικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέρος | κιγκλίδωμα αποβαθρών |
| Υψόμετρο | 2000 mm έως 5000 mm |
| εκτιμημένη εκτροπή | 70% - 72% |
| Χαρακτηριστικά | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέρος | Εγκατασταθείσα στο λιμάνι ελαστική φτερούγα |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Φυσικό καουτσούκ κατηγορίας Α |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνικές συσκευές για την κατασκευή ελαστικών κυψελών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1000H |
| Υψόμετρο | 5003000mm |
| Τύπος | Τύπος σταθερού κυττάρου |