| Όνομα προϊόντων | NBR/NR λαστιχένιος αψίδων λαστιχένιος προφυλακτήρας αντίστασης δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Τύπος | Κανονικός |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων 1800H αντίσταση δακρυ'ων προστασίας προφυλακτήρων βαρκών αποβαθρών κιγκλιδωμάτων κ |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C1800H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία, συσκευασία πλαισίων, συσκευασία παλετών |
| Όνομα προϊόντων | δευτερεύον λαστιχένιο κιγκλίδωμα βαρκών κιγκλιδωμάτων 50kPa Yokohama λαστιχένιο για το σκάφος και τη |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αρχική πίεση | 0.05MPa/0.08MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Ανεμόπνευμα υποβρύχιο Ανεμόπνευμα σκάφος |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Φερεφόρος Φόμι Φεντερ Ελαφρύ Φόμι Κουσούν Φεντερ Φουσκωτός Φόμι Φρουρός |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | 2x4m πλωτό φούσκωμα με αλυσίδα 70kg/m3 πυκνότητα 19mm πάχος πολυουρέας |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Εύα πλωτή φούσκα φεντερ με υψηλή απόδοση και πιστοποιητικό ISO |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| ονομασία προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Κλειστή λέξη | Τιμές ελαστικών φτερωτών |
| Ειδικότητα | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Τεχνολογία | Σχηματισμός με εκτόξευση |
| Ονομασία του προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |