| Ελαστικότητα | Ωραίο. |
|---|---|
| Δείγμα | Όπως ζητήθηκε |
| Κατηγορία | Ελαστικό ελαστικό ελαστικό |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Δυναμικότητα | 10T-40T |
| Ονομασία προϊόντος | Φέρματα ρυμουλκούμενων πλοίων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 16 MPA |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Συσκευή | Πλαστική Σακούλα+Παλέτα |
| Όνομα προϊόντων | Πνευματικό λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών σκαφών για την προσόρμιση βαρκών με την αλυσίδα και το ελ |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Μήκος | 500mm12000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Φώκια γεμάτα από αφρό για την προστασία λιμανιού για ναυτικά/στρατιωτικά/κρουαζιερόπλοια/τραμβοφόρα/ |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία προϊόντος | Πυρηνική αφρόκρεμα γεμάτη πλωτή πλωτή ατμοσφαιρική προστασία |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Τύπος | Επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Μέρος | Πλακέτες από αφρό |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Χαρακτηριστικά | Άριστη αντίσταση αντίκτυπου |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικός φτερωτήρας τύπου V |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή όπως απαιτείται |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας φυσικό καουτσούκ |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 8 MPa |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροπορικός Φάκελος Φόμιου Ναυτικής Φρουράς Φόμιου Ναυτικού Φάκελος Φόμιου Ναυτικού Φόμιου Φόμιου |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| Υλικό | Εθνική Εθνική Εταιρεία |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πρότυπο ασφάλειας | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Εφαρμογή | Από πλοίο σε πλοίο, αποβάθρα |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 αποβάθρα κιγκλιδωμάτων STS Yokohama προδιαγραφών που επιπλέει τον τύπο CTN |
|---|---|
| Διάμετρος | 500-4500 χιλ. |
| Μήκος | 1000-12000 χιλ. |
| Πρότυπα | ISO9001, ISO17357 |
| Πιστοποιητικό | CCS/BV SGS/ABS |
| Όνομα προϊόντων | NBR/NR λαστιχένιος αψίδων λαστιχένιος προφυλακτήρας αντίστασης δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή πυκνότητα NR |
| Τύπος | Κανονικός |
| Λογότυπο | Το προσαρμοσμένο λογότυπο δέχεται |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |