| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Υλικό | ΝΒΡ |
| Όνομα προϊόντος | Κυλινδρικές θαλάσσιες φτερούγες |
|---|---|
| Πρότυπο | PIANC2002, ISO9001 |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Μέρος | Μεντεσές |
| Πακέτο | Ξύλινη παλέτα, Ξύλινη θήκη |
| Όνομα προϊόντος | Υποβρύχια φτερά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Προσαρμοσμένο, αρχικό εργοστάσιο |
| Εφαρμογή | Προκυμαία |
| Διάμετρος | 0,5 ~ 4,5m |
| Πίεση | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Όνομα προϊόντων | Θαλάσσιο αποβαθρών τετραγωνικό λαστιχένιο σκάφος αγκυροβολίων αποβαθρών αποβαθρών απορρόφησης κιγκλι |
|---|---|
| Μέρος | Προφυλακτήρας, αποβάθρα |
| Εφαρμογή | Αποβάθρα, λιμένας |
| Λειτουργία | Προστασία |
| Ύψος | 150-600 χιλ. |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 & τυποποιημένα Yokohama κιγκλιδώματα 3.3*6.5M τύπος 50kPa PIANC2002 CTN |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο NR |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Πιστοποιητικό | ABS LR BV TUV ISO CCS |
| Όνομα προϊόντων | Διογκώσιμα επιπλέοντα πνευματικά αλιευτικά σκάφη σκαφών κιγκλιδωμάτων Yokohama λαστιχένια χρησιμοποι |
|---|---|
| Μέρος | Κιγκλίδωμα STS |
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Όνομα προϊόντων | Αξία/Κατάλογο P50 για πλοία |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Λέξη κλειδί | Πνευματικό κιγκλίδωμα |
| χρώμα | Μαύρο, κόκκινο, μπλε, πράσινο κ.λπ. |
| Πίεση εργασίας | 50kPa, 80kPa |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένο σχήμα 600H ασφάλειας υλικών κιγκλιδωμάτων NR κώνων λαστιχένιο εναντίον της σύγκρουσης |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλή επίδοση NR |
| Μορφή | Τύπος κώνων |
| Ύψος | 500H-2000H |
| Θερμοκρασία | -40°C-120°C |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένια συνήθεια κιγκλιδωμάτων κώνων υπηρεσιών cOem που φορμάρει το βαρέων καθηκόντων αντι κιγκλί |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο αντι γήρανσης |
| Αριθμό μοντέλου | Df-CRF1000 |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Χρήση | Βιομηχανικός απορροφητής κλονισμού πρόσδεσης |
| Ονομασία προϊόντος | Ελαστικός πλωτός φουσκωτός φτερωτήρας Eva υλικό φούσκας γεμάτο φτερωτήρας για πλοίο σκάφος γιοτ |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |