| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Κυλίνδρων τύπων κιγκλιδώματα 600*300 βαρκών ρυμουλκών που προσαρμόζονται λαστιχένια για το τόξο σκαφ |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος | Κυλινδρικός |
| Διάρκεια ζωής | 18-20 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | Διαρκής Απορρόφηση Ενέργειας PIANC 600*1200 Ελαστικοί κυλινδρικοί θαλάσσιοι φτερούγες |
|---|---|
| Υλικό | NR |
| Εσωτερική διάμετρος | 75-1000 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90° ακτή Α |
| Ονομασία προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικό φυσικό λάστιχο |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Όνομα προϊόντων | COem υπηρεσιών αψίδων λαστιχένιο κιγκλιδωμάτων φορμάροντας κιγκλίδωμα γήρανσης συνήθειας βαρέων καθη |
|---|---|
| Υλικό | Αντι γήρανση NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-V800 |
| Χρώμα | Ruquirement πελάτη |
| Μέγεθος | Ruquirement πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | NBR/NR θαλάσσιος προφυλακτήρας αποβαθρών αντίστασης δακρυ'ων κιγκλιδωμάτων 1200H PIANC2002 κώνων λασ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Πιστοποίηση | PIANC2002, ISO, SGS |
| Όνομα προϊόντος | Κωνικά ελαστικά φτερούγα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική βάρκα λιμένων αποβαθρών |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολος να χειριστεί |
| Πιστοποίηση | PIANC, ABS, DNV |
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Χρώμα | μαύρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αψίδων |
| Συσκευασία | Γυμνή συσκευασία, συσκευασία πλαισίων, συσκευασία παλετών |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Βάρος | Φως |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Υλικό | Επενδύσεις |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικά υλικά |
| Εφαρμογή | Λιμάνι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Φώκια γεμάτα από αφρό για την προστασία λιμανιού για ναυτικά/στρατιωτικά/κρουαζιερόπλοια/τραμβοφόρα/ |
|---|---|
| Υλικό | Σφουγγάρι κλειστών κυττάρων, ενισχυτικό νάιλον, δέρμα πολυουρεθάνου |
| Χρώμα | Κλορ. |
| Διάμετρος | 300mm4500mm |
| Διάρκεια | 500mm9000mm |