| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
|---|---|
| Σκληρότητα | ≤82 ακτή α |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Λιμένα πλοίων λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι λιμάνι |
| Όνομα προϊόντος | Β κιγκλίδωμα τύπων |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Πυκνότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| εφαρμογή | Λιμάνι |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Όνομα προϊόντων | ISO17357 & τυποποιημένα Yokohama κιγκλιδώματα 3.3*6.5M τύπος 50kPa PIANC2002 CTN |
|---|---|
| Υλικό | Κορυφαίο NR |
| Πρότυπα | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 κομμάτι |
| Πιστοποιητικό | ABS LR BV TUV ISO CCS |
| Σκληρότητα | 20-90 ακτή-α ή IRHD |
|---|---|
| Μέρος | θαλάσσιος αερόσακος |
| Συσκευές | Μέτωπο - επιτροπή, που αντιμετωπίζει το μαξιλάρι, την αλυσίδα, κ.λπ. |
| Εκτύπωση λογότυπου | Θερμά υποδοχή |
| Συσκευασία | Παλέτα ή Προσαρμοσμένη |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 τυποποιημένος κυλινδρικός θαλάσσιος λαστιχένιος προφυλακτήρας αποβαθρών κιγκλιδωμάτων για |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Αριθμό μοντέλου | Df-C300 |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Όνομα προϊόντων | Hydropneumatic υποβρύχια κιγκλιδώματα ISO17357 & να επιπλεύσει αποβαθρών 50kPa αγκυροβολίων PIANC200 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Explosionproof, γενικό τύλιγμα, αντι-γήρανση |
| Σκληρότητα | 50±10 ακτή Α |
| Επιμήκυνση | ≥400 |
| Όνομα προϊόντων | Iso17357-1: 2014 θαλάσσιος D3.3M CTN κιγκλιδωμάτων CTN Yokohama λαστιχένιος τύπος τύπων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιότητα NR |
| Πρότυπα | Iso17357-1: 2014 |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Αρχική πίεση | 50kPa, 80kPa |
| Ονομασία προϊόντος | Τύποι κυλινδρικών κυλινδρικών θαλάσσιων φτερών για προστασία λιμανιού |
|---|---|
| Υλικό | Εξαιρετικό φυσικό καουτσούκ |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C1200 |
| Τύπος | PIANC2002 |
| Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα (μαύρο και γκρι είναι πιο δημοφιλές) |