| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Πυκνότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων ρυμουλκών βαρκών κιγκλιδωμάτων Μ τύπων ελαστικότητα ασφάλειας κιγκλιδωμάτων M600 E |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | Τύπος βαρκών Μ ρυμουλκών |
| Ποιοτικά πρότυπα | PIANC2002, ISO9001/14001 |
| Χρώμα | Ο Μαύρος, χρώμα cOem διαθέσιμο |
| Όνομα προϊόντων | Τα σταθερά κιγκλιδώματα D1750 M36 κυλίνδρων κιγκλιδωμάτων τύπων δένουν το μαύρο λάστιχο για την προσ |
|---|---|
| Υλικό | Αντι γήρανση NR |
| Αριθμό μοντέλου | Df-D1750 |
| Τύπος | Κιγκλιδώματα κυλίνδρων |
| COem | καλωσορισμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Δυνατό και ανθεκτικό |
| Ονομασία προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Χρώμα | μαύρος και προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Ονομασία του προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχηματισμός, Κόψιμο |
| Σφιχτότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |