| Ονομασία προϊόντος | Υψηλής απόδοσης κυλινδρικό πλοίο πλοίου από καουτσούκ Fender Marine Port |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής απόδοσης NR/NBR |
| Αριθμό μοντέλου | DF-C600 |
| Σκληρότητα | ≤82 Shore A |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Όνομα προϊόντων | PIANC τυποποιημένα Δ κιγκλιδώματα τύπων που φορμάρουν τον προσαρμοσμένο βαρέων καθηκόντων αντι προφυ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D400H |
| Πρότυπα | PIANC2002 |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| επιφάνεια | Ομαλός ή σχέδιο |
| Όνομα προϊόντων | Καλός κουράς δύναμης θαλάσσιος προσορμίζοντας προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών κιγκλιδωμάτων PIANC200 |
|---|---|
| Μέρος | Ναυτικό, προφυλακτήρας, αποβάθρα |
| προδιαγραφές | Df-V800H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα |
| Υψηλή ακρίβεια | 0.01mm |
| Όνομα προϊόντων | NBR 70 λαστιχένια ένδυση κιγκλιδωμάτων αψίδων τύπων Β - ανθεκτικό θαλάσσιο κιγκλίδωμα αποβαθρών ασφά |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής επίδοσης |
| Χρώμα | Μαύρο, γκρίζο… κ.λπ. |
| Σκληρότητα | 65 +/- 5 ακτή Α |
| Πυκνότητα | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Σκληρότητα | 20-90 ακτή-α ή IRHD |
|---|---|
| Επέκταση | ≥ 300% |
| Λειτουργία | Σφυρίχτρα |
| Τύπος | Κύλινδρο |
| Οργανωτής κατασκευής | Καλώς ήρθατε. |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Πυκνότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Όνομα προϊόντων | 100% Environmentalr Β προσόρμιση λιμένων πιστοποιητικών ABS κιγκλιδωμάτων 500H PIANC2002 τύπων |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Πιστοποίηση | ISO, SGS |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένη λαστιχένια προσόρμιση λιμένων πιστοποιητικών ABS κιγκλιδωμάτων 900H αψίδων λαστιχένια |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Επεξεργασία Serviceion | Σχήμα, κοπή |
| Πιστοποίηση | ISO, SGS |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων αποβαθρών λαστιχένια κιγκλιδωμάτων Δ μορφής πρόσδεση αγκυροβολίων κιγκλιδωμάτων τύ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | Τύπος Δ |
| Πρότυπα | PIANC 2014 |
| Lifespon | 20 έτη |
| Όνομα προϊόντων | 300H Δ τύπων λαστιχένιος κιγκλιδωμάτων μαύρος χρώματος προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών ένδυση-αντίστ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D300H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |