| Όνομα προϊόντος | Τύπος D |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM ή ODM |
| Πυκνότητα | 10,35 έως 2,0 g/cm3 |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό και ανθεκτικό |
| Χρήση | Αγκυροβόληση ή αγκυροβόληση πλοίων |
| Όνομα προϊόντων | Προσαρμοσμένη λαστιχένια προσόρμιση λιμένων πιστοποιητικών ABS κιγκλιδωμάτων 900H αψίδων λαστιχένια |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο υψηλής πυκνότητας |
| Επιμήκυνση | ≥300% |
| Επεξεργασία Serviceion | Σχήμα, κοπή |
| Πιστοποίηση | ISO, SGS |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων αποβαθρών λαστιχένια κιγκλιδωμάτων Δ μορφής πρόσδεση αγκυροβολίων κιγκλιδωμάτων τύ |
|---|---|
| Υλικό | Φυσικό λάστιχο |
| Τύπος | Τύπος Δ |
| Πρότυπα | PIANC 2014 |
| Lifespon | 20 έτη |
| Όνομα προϊόντων | 300H Δ τύπων λαστιχένιος κιγκλιδωμάτων μαύρος χρώματος προφυλακτήρας λιμένων αποβαθρών ένδυση-αντίστ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Df-D300H |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Σχήμα, κοπή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| ευκαμψία | Μεγάλος |
| Όνομα προϊόντος | Λαστιχένιο κιγκλίδωμα αποβαθρών |
|---|---|
| υλικό | Επενδύσεις |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στην φθορά, αντισυγκρούσεις |
| Λέξη-κλειδί | Τιμές ελαστικών φτερωτών |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 τυποποιημένο επιπλέον κιγκλίδωμα 3.3*6.5M αφρού ζωηρόχρωμος προφυλακτήρας αποβαθρών βαρκών |
|---|---|
| Υλικό | Ένδυση - ανθεκτικός PU αφρός, εσωτερικός σωλήνας, νάυλον ενίσχυση, δέρμα πολυουρεθάνιου |
| Τύπος | επιπλέον κιγκλίδωμα |
| Επιμήκυνση | ≥350% |
| Σκληρότητα | 75-95 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικό χρήσης κλειστό η Eva κυττάρων γεμισμένο αφρός κιγκλίδωμα αφρού κιγκλιδωμάτων επιπλέον |
|---|---|
| Υλικό | Αφρός της EVA, πολυουρεθάνιο, νάυλον σκοινιά |
| Αριθμό μοντέλου | DF-2.0*3.5M |
| Τεχνολογία | Φόρμα και εξώθηση |
| Διάμετρος | 500mm4500mm |
| Όνομα προϊόντος | Πυροσβεστήρας από καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | προστατεύστε τη βάρκα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Ανθεκτικό στη θερμότητα φιλικό φυσικό λάστιχο 300H Eco κιγκλιδωμάτων αψίδων λαστιχένιο για την αποβά |
|---|---|
| Τύπος | Αψίδα Β τύπος |
| Μέγεθος | Μέγεθος συνήθειας |
| Πυκνότητα | 1.35~2.0 g/cm3 |
| Υπηρεσία | COem ή ODM |
| Όνομα προϊόντων | PIANC2002 επικυρωμένη κυλινδρική θαλάσσια βαρέων καθηκόντων λαστιχένια D800 προσόρμιση κιγκλιδωμάτων |
|---|---|
| Υλικό | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, ΧΡΏΜΙΟ, FVMQ |
| Εσωτερική διάμετρος | 751000mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 1502000mm |
| Σειρά σκληρότητας | 20°-90°shore Α |